Muzeum Ziemi

POLSKA AKADEMIA NAUK MUZEUM ZIEMI W WARSZAWIE

/URODZINY BOHDANA PNIEWSKIEGO /26.08.2023

/Piękna nieznajoma. Nowe życie willi Pniewskiego. Spotkanie Przyjaciół i Sympatyków PAN Muzeum Ziemi

/26.08.2023 / godz. 19.00–22.00

Tradycyjnie zapraszamy 26 sierpnia do PAN Muzeum Ziemi, by wspólnie świętować urodziny Bohdana Pniewskiego w jego domu własnym.

Urodzinowe spotkanie będzie uwerturą kolejnego sezonu spotkań z cyklu Architekci i urbaniści Warszawy XX wieku w Willi Bohdana Pniewskiego

Tym razem spotkamy się w salonie Państwa Pniewskich, by celebrować święto Majstra, a także wspomnienia związane z miejscem i legendarnymi przyjęciami organizowanymi przez gospodarzy. Wazony wypełnią żółte róże, a w zlewie-kropielnicy chłodzić będziemy napoje. Wieczór upłynie nam z pięknym widokiem, rozciągającym się z przylegającego do salonu tarasu.

W  przyjęciu wezmą udział osoby związane Bohdanem Pniewskim. Przewidujemy też niespodzianki… Wydarzenie będzie również okazją do nieformalnych rozmów o architektonicznej i geologicznej tradycji willi Pniewskiego, a także o  jej przyszłych losach.

/urodziny Bohdana Pniewskiego / Piękna nieznajoma

PAN Muzeum Ziemi / Aleja Na Skarpie 27 / Warszawa

26.08.2023 / 19.00–22.00

Partnerem projektów PAN Muzeum Ziemi jest @KGHM to my

/bilety

Koszt biletu uprawniającego do udziału w wydarzeniu: 180 zł/os.

Zakupu biletu można dokonać bezpośrednio w kasie PAN Muzeum Ziemi w godzinach pracy Muzeum lub przelewem na rachunek bankowy

PAN Muzeum Ziemi w Warszawie: 48 1130 1017 0020 1462 9420 0020

tytułem: Imprezy Edukacyjne i Muzealne Specjalne 26.08.2023,

Imię i Nazwisko [każdego uczestnika], telefon kontaktowy/mail

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność dokonania płatności.

Jeśli w ciągu 5 dni od dokonania przelewu bankowego Muzeum nie potwierdzi zakupu mailowo lub telefonicznie, prosimy o kontakt z kasą PAN Muzeum Ziemi, tel.: 22 629 74 79

W przypadku rezygnacji z zarezerwowanych biletów prosimy o informacje telefonicznie lub e-mailem: sekretariat@mz.pan.pl. Zwrotu opłaconego biletu można dokonać najpóźniej 18.08.2023. Zwroty biletów będą dokonywane tylko i wyłącznie po okazaniu paragonu fiskalnego lub faktury zakupu, a w przypadku dokonywania płatności kartą płatniczą do zwrotu niezbędna jest ta sama karta płatnicza oraz wydruk z terminala (potwierdzenie pobrania środków z karty płatniczej).

W przypadku konieczności odwołania wydarzenia PAN Muzeum Ziemi tym, którzy zakupili bilety, dokona zwrotu pełnej kwoty uiszczonej za bilety.

W kasie Muzeum akceptujemy płatności gotówką i kartą płatniczą. Faktury VAT wystawiamy na wyraźne życzenie Kupujących – informację należy przekazać telefonicznie kasie Muzeum przed dokonaniem płatności.

Kupujący wyrażają zgodę na kontakt ze strony PAN Muzeum Ziemi na numer telefonu podany podczas rezerwacji. Kupujący wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Procedurą RODO obowiązującą w PAN Muzeum Ziemi. Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją regulaminów wydarzeń i bezpieczeństwa obowiązujących w PAN Muzeum Ziemi.